Firma „Ostoja” przechodzi na kontakty zdalne [WAŻNY KOMUNIKAT]

Firma „Ostoja” przechodzi na kontakty zdalne [WAŻNY KOMUNIKAT]

Szanowni Państwo,

Z powodu zwiększającej się liczby zachorowań na COVID-19 w Polsce i wprowadzenia żółtej strefy w powiecie przasnyskim, dyrekcja firmy Ostoja podjęła decyzję o wprowadzeniu kontaktów zdalnych między wspólnotami a pracownikami firmy Ostoja.

Co to oznacza? Od tej pory kontakty będą odbywały się zdalnie – czyli telefonicznie bądź, w razie potrzeby, przez wideokonferencję. Zależy nam na bezpieczeństwie Państwa oraz naszych pracowników. Mamy już trzy biura na Mazowszu i poruszamy się po całym województwie. To zwiększa ryzyko zakażenia. Dlatego, do odwołania, postępując zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego, nie będziemy przyjmować interesantów w biurach. 

Ograniczone do minimum będą także spotkania ze wspólnotami. W sytuacjach nadzwyczajnych, zarządcy będą przyjeżdżali do wspólnot, jednak z zachowaniem środków bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i jednorazowych rękawiczkach. W takich sytuacjach prosimy też Państwa, dla Waszego i naszego bezpieczeństwa, o noszenie maseczek.

Nadal oczywiście możecie się Państwo kontaktować z nami telefonicznie, bezpośrednio z zarządcami, bądź z firmą. Ponieważ będziemy pracowali w biurach, to cały czas czynne są nasze telefony stacjonarne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, tak jak byliśmy do tej pory – tutaj nic się nie zmienia.

Mamy nadzieję, że epidemia wkrótce przeminie a życie powróci do normalności. Jednak do tego czasu musimy dbać o bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz naszych pracowników.

Z wyrazami szacunku,

Monika Grzesiak

Dyrektor firmy “Ostoja”